Simon 82 Nature press room > Teksty >

Świetlne "czary-mary" z Simon 82 i Simon 82 Nature.

Świecące ramki i klawisze – seria Simon 82

Ile razy zdarzyło ci się szukać w ciemnościach włącznika światła? Podświetlane klawisze i świecące ramki z serii Simon 82 rozwiązują ten problem. Zapewniając odpowiednie oznakowanie, ułatwiają codzienne czynności. Przy okazji urozmaicają wystrój – elementy emitujące światło wnoszą do wnętrza dodatkowy ciekawy akcent. Kontakt-Simon jak zawsze dba o indywidualne preferencje klienta – podświetlane klawisze włączników ze specjalnymi piktogramami i filtrami można łączyć ze wszystkimi ramkami serii Simon 82 i Simon 82 Nature.

Świetlne czary-mary
W serii Simon 82 wybrane modele klawiszy z piktogramami zaprojektowano specjalnie z myślą o najmłodszych. Zamiast klasycznego włącznika można dziecku zafundować w pokoju radosny element w postaci klawisza ze świecącym misiem lub żabką. Niektórym jeszcze większą frajdę sprawi włącznik z filtrem świetlnym, który w dzień przedstawia słońce, a nocą zmienia się w księżyc z gwiazdkami.

Kiedy mniej znaczy więcej
Minimalistom seria Simon 82 oferuje najprostsze rozwiązanie, jakim są świecące ramki. Nie posiadają one ozdobników w postaci piktogramów czy filtrów, za to na całej swojej powierzchni emitują równomierne łagodne światło, co ułatwia orientację w ciemnościach.

Tędy droga
Świecące ramki i klawisze z piktogramami sprawdzają się nie tylko w przestrzeni domowej. Dobrze pełnią swoją rolę w budynkach użyteczności publicznej. Podświetlane piktogramy doskonale nadają się między innymi do znakowania ciągów komunikacyjnych.

Aby pobrać materiały, musisz się zalogować