Simon Protector press room > Teksty >

Odważnie, oryginalnie i stylowo z Simon Protector.

Simon Protector – nie tylko użyteczność
Seria Simon Protector z założenia przeznaczona jest do komponowania łączników i gniazd natynkowych. Takie rozwiązanie zwykle stosuje się w rzadziej odwiedzanej przestrzeni użytkowej – w piwnicach, garażach czy magazynach. Jak dowiodła pewna projektantka, ceniąca sobie swobodę i przełamywanie konwencji, seria Simon Protector świetnie sprawdza się w eleganckim mieszkaniu.

Szarość przełamana kolorowymi akcentami
Kolor szary stanowi wyjątkowo dobre tło dla innych barw. Pozwala zaszaleć z odważnymi akcentami kolorystycznymi. Kreując domowe wnętrze, właścicielka postawiła sobie na celu wytworzenie poprzez kształty i kolory nastroju radości i beztroski, dlatego szarość zestawiła z cukierkowym różem i fioletem.

Odważnie, oryginalnie, stylowo
Sztampowe rozwiązania w tym wnętrzu są niedopuszczalne. Zero rutyny i żadnych kompromisów. Swobodne, mocno zindywidualizowane podejście do aranżacji przestrzeni daje o sobie znać na każdym kroku – za przykład niech wystarczą schody bez barierek i poręczy czy kultowa lodówka Smeg w nietuzinkowym różowym kolorze. Zastosowanie natynkowej instalacji i łączników z serii Simon Protector również można uznać za swoisty manifest wolności właścicielki. Instalacja i łączniki na pierwszym planie? Czemu nie! Zwłaszcza gdy dzięki przemyślanej aranżacji wyglądają jak oryginalne, kubistyczne elementy dekoracyjne.

Aby pobrać materiały, musisz się zalogować