Simon 54 Nature press room > Teksty >

Drewno, szkło i metal. Simon 54 Nature w nowoczesnym lofcie.

Nowoczesny design w industrialnym otoczeniu
Właściciele przestronnego loftu, urządzonego na terenie pofabrycznego budynku w centrum miasta, stworzyli sobie niezwykłą przestrzeń do życia. Nowoczesny design jest znakiem rozpoznawczym tego miejsca.

Interesujące połączenie minimalizmu z indywidualizmem

Stonowane kolory, proste formy i sprawdzone designerskie elementy subtelnie tworzą całość. W niemal całym mieszkaniu właściciele zdecydowali się zastosować otwartą przestrzeń. Umieścili w niej nawet strefę kąpielową! Nie została ona w wyraĹşny sposób oddzielona od części wypoczynkowej – to niewątpliwie interesująca i bardzo odważna decyzja.

Okno do innego świata
Jednym z najbardziej urzekających elementów loftu jest duże okno wychodzące wprost na starą kamienicę. Dzięki temu rozwiązaniu można, siedząc w salonie, delektować się pięknym widokiem, tym ciekawszym, że sprawia on wrażenie żyjącego własnym życiem obrazu, zmieniającego się w zależności od pogody, pory dnia i pory roku. Fasada zabytkowej kamienicy doskonale wkomponowała się w to nowoczesne mieszkanie.

W trosce o każdy szczegół
Aranżacja wnętrza została dokładnie przemyślana. Nic tu nie jest przypadkowe – każdy element współtworzy stylową całość.

Wykorzystane we wnętrzu gniazda, łączniki i ściemniacze serii Simon 54 Nature charakteryzują się wysokim standardem wykończenia. Bogata kolekcja eleganckich ramek wykonanych z naturalnych materiałów – drewna, szkła i metalu – pozwala klientowi na wybór koloru i faktury w zależności od potrzeb i upodobań. W lofcie użyto ciemnych ramek, kontrastujących z jasną powierzchnią ścian. Takie zestawienie sugeruje, że nie ma potrzeby ukrywać elementów niezbędnych w każdym mieszkaniu. Warto natomiast zadbać, by to, co funkcjonalne, było również stylowe.

Aby pobrać materiały, musisz się zalogować